افتتاح تقاطع غیر همسطح مصلی بقیه اله الاعظم کاشان

۰

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان در مراسم کلنگ زنی “تقاطع غیر همسطح بقیه اله الاعظم” گفت:

براساس پیش بینی کارشناسان و مهندسین، اجرای این پروژه به دلیل لحاظ نمودن اصول فنی ساخت و ساز در تاریخ  این شهر خواهد درخشید.

آیت اله نمازی ضمن تقدیر از ازحمات و تلاش های شبانه روزی دست اندر کاران این طرح، بر لزوم تسریع هر چه تمام تر این پروژه به عنوان طرحی ماندگار تاکید کرد.

عضو خبرگان رهبری مردم دارالمومنین ولایت مدار کاشان را که با تقدیم ۱۷۰۰ شهید و تعداد زیادی جانباز در دوران دفاع مقدس و جنگ به خوبی درخشیدند شایسته خدمتگذاری دانست .

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: تقاطع غیر هم سطح مصلی بقیه الاعظم (عج) کاشان که براساس برآورد کار‌شناسان با ۸ ریشتر مقاومت در برابر زلزله تا یک هزار سال ماندگار خواهد بود باعث سربلندی و سرفرازی مردم کاشان به ویژه جهان تشیع است.

شهردار کاشان هم در این مراسم با اشاره به اینکه، تقاطع های غیر همسطح به طور خاص در افزایش ایمنی و ظرفیت راهها، سبب کاربرد وسیع آنها در شبکه های درون شهری و برون شهری شده است گفت: با اجرای این طرح دسترسی از محور مصلی به غرب کاشان و بلوار صنعت و راوند با سهولت بیشتری انجام خواهد شد.

سید محمد ناظم رضوی افزود: به دلیل ازدحام و تردد خودروهایی داخل اتوبان به هنگام ورود و خروج، تامین دسترسی های ایمن در تمامی ایام هفته از محدوده میدان جهاد تا محور اتوبان به عنوان بخشی دیگر از مزایای اجرای این طرح دانست.

وی گفت: تقاطع غیر همسطح مصلی بقیه اله العظم کاشان به طول ۱۰۸ متر و دارای دو لاین رفت و برگشت و یک لاین اضطراری به عرض ۵/۱۰متر است.

شایان ذکر است  یش از ظهر امروز چهارشنبه عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح مصلی کاشان با اعتباری بالغ بر ده میلیارد تومان با حضور آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان، صدرائیه معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان، ناظم رضوی شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرکاشان، هنرمند جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کاشان و جمعی از مسئولین و خیرین آغاز شد.

 

.

منبع : پوتال خبری کاشان

موضوعات :اخبار شهرستان

ارسال نظر