موسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان محکوم مینماید…

۲

بیانیه محکومیت حضور بانوی کشف حجاب کرده در دارالمومنین کاشان، توسط موسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان

 

 

بسم رب الشهداء والصدیقین

 

خدایا روی به درگاه تو می آوریم زمانی را که در جامعه ما منکرات جای معروفات را می گیرد و کسانی که باید پناه آمران به معروف و مجریان قانون الهی باشند، در مقابل معروفات می ایستند و از آمران به منکر دفاع می کنند. چه سخت است بر ما که در جامعه ای نفس بکشیم که به فکر هوای پاک باشند اما به یاد سالم سازی فرهنگ پاک نباشند.

یا صاحب الزمان (عج) از روی شما شرمنده و از محضر شما طلب عفو می کنیم که در شهر دارالمومنین کاشان که مردمانش هر جمعه با نوای روح بخش دعای ندبه و عهد صبح برمی خیزند، و علمای شهرش زبانزد آفاق علم و فضیلت هستند،روزی را آغاز کنندکه بخاطر غفلت و خیره سری عده ای که هنوز اعجاز خون پاک شهدا را باور ندارند ، چهره زنی معلوم الحال را در خیابان های خود شاهد باشند که با بی شرمی و وقاحت هر چه تمام با بدیهی ترین دستور قرآن و دین مبین اسلام به مبارزه پرداخت و با کشف حجاب دهان کجی به قانون اسلام نمود و در فتنه سال ۸۸ که به قول سکان دار این انقلاب این فتنه ، نظام را به لبه پرتگاه برد، از سران این فتنه حمایت نمود و وقتی معترضین کاشانی با اعتراض خود به روشنگری می پردازند، متاسفانه از سوی کسانی که باید خود حامی و مجری امر به معروف ونهی از منکر باشند، مورد بی مهری قرار می گیرند.

ما فرزند انقلابی رهبر فرزانه ای هستیم که می فرماید:

“جوانان انقلابی را به اسم افراطی نکوبید”

همه بدانند این شهر زادگاه سرداران شهیدی همچون ” حسین صنعتکار ، علی معمار ، عباس کریمی ، سید مصطفی حسن زاده، اکبر زجاجی و ۱۷۰۰شهید” گلگون کفن و ستارگان عرصه علم و عرفان و تقوا همانند : ” علامه فاضل نراقی، ملا محسن فیض کاشانی، ملا حبیب الله شریف کاشانی، میر سید علی یثربی کاشانی و…” است.

این شهر تحمل حضور دشمنان قسم خورده انقلاب و جاهلین لجوج نسبت به قوانین اسلام را ندارد،و اگر افرادی قصد چنین جسارت هائی را دارند، بدانند با مشت های کوبنده قانون و انقلابی فرزندان نظام مقدس جمهوری اسلامی مواجه خواهند بود این شهر جای چنین خود فروختگان طوطی صفت که با وقاحت تمام و با دهان کجی به قانون جمهوری اسلامی ایران و علی رغم ممنوع التصویری و کشف حجاب های متعدد در جلوی دوربین ها مدال افتخار خود فروختگی دریافت میکند نیست.

این شهر و این کشور جایگاه افرادی که میز و صندلی های دو روزه شان بر روی خون شهدایی بنا شده که در راه دفاع از دین و ناموس این کشور بر زمین ریخته شده و در عین حال با عملگی سیاسی و فرهنگی بیگانه در جهت نفوذ در فرهنگ غنی اسلامی و سیاست و دیانت کشور گام بر میدارند نیست. و هیچگونه تهدید و ترعیب و برخورد غیر قانونی، نخواهد توانست در مقابل خشم طوفنده و مطالبه مردمی مردم شهید پرور و جوانان فرهنگی ، ارزشی و انقلابی کاشان بایستد.

هم اکنون هم سیستم قضایی را به انجام وظیفه قانونی و شرعی خود براساس مستندات واقعی به دور از اتهامات واهی و فرافکنی های بی پایه و غیر قانونی افرادی که به نحوی مسئول این جریانات و هزینه سازی ها برای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند فرا می خوانیم و تا رفع کامل اتهامات از دانشجوی انقلابی و آزادی او و برخورد قاطعانه و سریع با عوامل اجرای چنین برنامه های هنجار شکن و غیر قانونی و حل و فصل و جوابگویی به نماینده معظم ولی فقیه و امام جمعه کاشان حضرت آیه الله نمازی و مطالبات مردمی خویشتن داری می نماییم.

و ما جوانان فرهنگی و انقلابی نسبت به بی تفاوتی و زمین ماندن امر ولایی حضرت آیه الله نمازی از طرف بعضی مسئولین قطعا بی تفاوت نخواهیم ماند و این گونه تحرکات و اقدامات ساختار شکنانه را به گونه شایسته و قانون مند همانند قبل پاسخ خواهیم داد .

هم اکنون عموم جوانان فرهنگی ، انقلابی و ارزشی و عموم مردم مومن و ولایی را به شرکت در نماز جمعه این هفته کاشان فرا خوانده و حضور پر شور تر جوانان فرهنگی ، انقلابی و ارزشی را در این مراسم سیاسی عبادی خواستاریم .

 والسلام علی من اتبع الهدی

 .

 

موسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان

((اولین و بزرگترین موسسه فرهنگی فعال در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان کاشان))

 

.

۲ دیدگاه

 1. و متاسفانه عده ای تظاهرات علیه حضور این خانم رو بی فرهنگی میدونند
  و میگن آبروی کاشان رو بردند!
  در صورتی که بی فرهنگی و بی دینی برداشتن حجاب این خانم
  بی فرهنگی و بی دینی حضورشون تو فتنه و اقدام علیه کشوره
  واقعا که با این طرز فکر ….هه

  پاسخ

ارسال نظر