برگزاری «شب شعر» به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم کاشان

۰

مدیر مؤسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان از برگزاری مراسم شب شعر به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم این شهرستان خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان، سید محمد حسین علوی زاده مدیر مؤسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان گفت: به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) مراسم شب شعری در حسینیه عشاق الحیدر(ع) کاشان برگزار شد.

وی ادامه داد : این مراسم با حضور شاعران مذهبی و آیینی  و جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم کاشان شب گذشته ۲۵ بهمن ماه برگزار گردید.

علوی زاده تصریح کرد : این مراسم با مداحی کربلایی حسین برزی ، شعر خوانی شاعران آئینی شهرستان به ویژه حاج محمود شریفی (کمیل) و سخنرانی حجت الاسلام خلیل غزلاوی برگزار شد.

مدیر مؤسسه فرهنگی شهید تورجی زاده کاشان افزود : کاشان ۱۷ شهید مدافع حرم دارد که در این مراسم ما به نیابت از حضرت رقیه(س) سه ساله از سه خانواده از این ۱۷ خانواده شهید تقدیرو تجلیل به عمل آوردیم.

وی خاطر نشان کرد : در واقع از آنجا که تعدادی از این شهدای مدافع حرم کاشان از برادران افغانی هستند ما تلاش کردیم با برگزاری این مراسم هر چند ناچیز کمی از غربت این شهدا و خانواده هایشان بکاهیم.

 

ارسال نظر